
Lär känna mig!
Jag heter Cina och jag älskar livet och att få förmånen att resa i jobbet. För mig handlar resor om mer än platser – det är mötena med människor och berättelserna vi bär med oss hem som gör dem levande. Jag reste till USA på 80-talet och har fortsatt att resa och leva utomlands i omgångar sedan dess. Jag har länge jobbat med event och aktivitetsresor – något som lärt mig vikten av god planering, glädje i gruppen och att skapa minnesvärda upplevelser. Ser verkligen fram emot nästa resa tillsammans med er.
Tillsammans skapar vi en resa att minnas
En fantastisk reseledare i Cina hon gjorde att resan blev ett minne för livet. Hotellet och deras personal höll det rent och snyggt. Trädgården var välskött och vacker. Att åka med Rolfs känns alltid tryggt och säkert
Håll fast vår underbara reseledare Cina. Hon är guld värd!
Vi använder våra egna cookies och tredje-part cookies så vi kan visa dig webbsidan och förstå bättre hur du använder den, så vi kan förbättra tjänsterna vi erbjuder.