Jag gillar att träffa människor, är nyfiken på mycket och uppskattar livets goda. Jag älskar att vara i rörelse, både för egen maskin eller i buss med en trevlig chaufförskollega. Ja, att vara på resande fot är det bästa jag vet. Det ger mig energi och nya erfarenheter, inte minst i mötet med andra kulturer och miljöer. Att dessutom göra det tillsammans med andra är extra inspirerande. För mig är det viktigt att du känner dig välkommen och att din resa blir fylld av berikande och intressanta upplevelser. Lika viktigt är det att vi har roligt och trevligt tillsammans! Du hittar mig på flera av våra dagsturer och eftersom jag tycker att Norge är världens vackraste land, åker jag gärna dit!
Toppendag, trevligt ressällskap, bra förare och guide på bussen. Fantastisk guide på Sandgrund och som grädde på moset kunde vi säga hej till både Lars och Junior.
Det var fint resa i dalsland och guide Barbro, förare, god mat o kaffe allt var bra. Tack ska ni ha.
| Avresa | Resmål | Flygplats | Reseledare | Pris från | Platser kvar | |
|---|---|---|---|---|---|---|
Vi använder våra egna cookies och tredje-part cookies så vi kan visa dig webbsidan och förstå bättre hur du använder den, så vi kan förbättra tjänsterna vi erbjuder.