
En upplevelse kan vara att resa, gå på bio, se en musikal eller få ta del av en berättelse och upplevelser är viktigt för mig.
Att lära känna en stads historia när man kommer till ett nytt resmål eller bli omsluten av filmens eller musikalens magiska värld är så givande.
Upplevelse ger mig energi och jag tycker det är härligt med resor där man får nya intryck och få ta del av livsöden från vår historia. Det berikar.
Paris, London och Berlin är platser som jag gärna återvänder till för där finns alltid nya berättelse att ta del av.
Jag tycker att det är viktigt att ta sig tid till att göra saker man tycker om.
Mycket trelig reseledare Ingemar. Fantastisk busschafför. Vi tyckte om att resa hem efter frukosten
Busschauffören helt suverän på att köra oss rätt.(Magnus). Även våran reseledare Ingemar Svensson får full pott av oss ⭐️⭐️⭐️⭐️ ⭐️. Föreställning var fantastiskt rolig, rekommenderas varmt!
Utmärkt reseledare och chaufför. Trassel är en fantastisk föreställning
Bussresan förgylldes av reseledaren Ingemar som gav oss en lite kul att känna till om de olika städerna som vi passerade. En lång dag i bussen blev så mycket trevligare. Med Kristoffer som chaufför så kändes resan trygg. Extra plus för att vi slapp fastna i bilkön på vägen hem, fick i stället se lite vacker landsbygd.
Mycket välorganiserad och trevlig resa. Utmärkt reseledare.
Väldigt bra resa! Hotellet underbart och reseledaren Ingemar var jättebra, redig och omtänksam!