
Hej! Att resa är fantastiskt roligt. Att sedan ha förmånen att få jobba med resor är nästan för bra för att vara sant! De turer jag gör ligger mig alla varmt om hjärtat och det är alltid lika roligt oavsett om turen går mot norr, söder, öster eller väster. Eller om det är sommar eller vinter. Att få dela med mig av mina favoritplatser och att ha dig som en av mina reskamrater, någonstans på väg ut i Europa och övriga världen, ser jag fram emot!
Varmt välkomna!!!
Mycket bra ordning och reda vilket är toppen när man är osäker som ovan resenär. Reseledarna var riktiga proffs!
Toppenbra resa och reseledare.
Reseledaren var toppen 👍 Övriga reseledare var ju väldigt trevliga,pratade o hejade på alla.
Kicki var väldigt duktig reseledare. Hon berättade mycket under bussresan, som gjorde att det inte blev långtråkigt. Hon var engagerad under hela resan att vi hade det bra.
Det bästa med hela resan var reseledaren Kicki och chauffören Janne VAR RÄDDA OM DOM.
Både Kiki och Janne bidrog till att resan blev fantastisk. Kiki hade full kontroll på att samtliga i gänget var med på bussen och att ingen blev bortglömd. Janne rattade bussen tryggt och säkert på trånga utrymmen. Positiv och glad och härlig humor.