Lena heter jag och jag bor på underbara ön Tjörn i Bohuslän tillsammans med min familj och vår hund.
Att resa har alltid varit ett stort intresse för mig, jag älskar att få se nya saker, smaka på nya maträtter och uppleva olika kulturer. Att jag nu som reseledare kan göra allt detta samtidigt som jag träffar och lär känna en massa trevliga människor är en ynnest. Om vi ses på en resa framöver hoppas jag att jag kan bidra till att du får ett fantastiskt reseminne med dig hem.
Trevligt Tattoo av hög kvalitet. ( har själv deltagit i några Tattoon med pipeband) Lena förde oss genom dagen på ett mycket trevligt sätt, även om hon lämnade väderansvaret på oss. Vilket vi fixade charmant.😄 Chaufför Tony körde mycket lugnt och säkert! ( jag är busschaufför 😊)
Utmärkt reseledare, klar och tydlig. Har lagt ner ett arbete för att vi skulle trivas. Chauffören kört lugnt och tryggt. Trevlig resa!
| Avresa | Resmål | Flygplats | Pris från | Platser kvar | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
Vi använder våra egna cookies och tredje-part cookies så vi kan visa dig webbsidan och förstå bättre hur du använder den, så vi kan förbättra tjänsterna vi erbjuder.